VIDEO/ Zhbllokohet rezultati në sfidën Arsenal-Atletico Madrid, ja kush shënon

VIDEO/ Zhbllokohet rezultati në sfidën Arsenal-Atletico Madrid, ja kush shënon

22:32, 26/04/2018

Arsenali me në fund ka shënuar gol kundër Atletico Madridit në gjysmëfinalen e parë të europa League.

Ka qenë Alexandre Lacazette që ka shënuar gol në minutën e 61-të të takimit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>