‘Ylli’ i Realit humb ndeshjen e kthimit ndaj Bajernit

‘Ylli’ i Realit humb ndeshjen e kthimit ndaj Bajernit

15:25, 26/04/2018

Lajme të këqija për ndeshjen e kthimit të Real Madrid në “Santiago Bernabeu”.

Dani Carvajal nuk do të jetë i gatshëm për aktin e dytë të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve.

Mbrojtësi i djathtë u detyrua të largohet gjatë ndeshjes së parë në minutën e 67-të pasi ndiente dhimbje.

Mediat spanjolle raportojnë se Carvajall do të mungojë rreth 3-4 javë.

Por ai pritet do të jetë i gatshëm për finale, nëse Real Madrid arrin ta kaloj Bayernin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>