FOTO/ Skedina e ekspertit, 3 ndeshje që mund t’iu bëjnë me para sot

FOTO/ Skedina e ekspertit, 3 ndeshje që mund t’iu bëjnë me para sot

16:15, 16/04/2018

Stefano Palmieri, i cili formulon parashikimet e ndeshjeve të futbollit te prestigjiozja sportive italiane “Calciomeracto”, jep një skedinë me 3 ndeshje për sot.

Ascoli-Bari 2+ (Koeficienti 1.30)

Reggiana-Bassano X (3.10)

West Ham-Stoke 1/2+ (2.50)

Koeficienti total 10

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment