Skedina që ju zbukuron ditën, ja si t’i luani këto dy ndeshje

Skedina që ju zbukuron ditën, ja si t’i luani këto dy ndeshje

14:58, 16/04/2018

Gjatë ditës së sotme do të zhvillohen ndeshjet të rëndësishme ku ne ju japim parashikimin për 2 ndeshje.

Sot luhen disa ndeshjet në kampionatet kryesore ndërsa bookmekersat kanë bërë parashikimet e tyre për ditën e sotme.

Kujdes: Në baste asgjë nuk është e sigurt, ndaj ne japim vetëm parashikimet e bëra nga bookmekersat britanike.

Ja skedina për ditën e sotme:

West Ham -Stoke RF- 2 [4.00]
Mainz -Freiburg TG- 0_2 [1.60]

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment