Pas operacionit, mediat në Gjermani: Vidal humb Championsin

Pas operacionit, mediat në Gjermani: Vidal humb Championsin

14:44, 16/04/2018

Mesfushori i Bayern Munchen, Arthuro Vidal do të kryejë një operim në gju.

Mesfushori kilian në këtë mënyrë raportohet se do të humbë gjysmëfinalen ndaj Realit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Dori16/04/2018 15:24

Kili nuk u kualifikua per Boterorin 2018. Me te kujdesshem here tjeter per lajmet qe publikoni.

Shto koment