Harrojeni Pepe Reinën, Milani arrin marrëveshjen për të transferuar lojtarin nga Anglia

Harrojeni Pepe Reinën, Milani arrin marrëveshjen për të transferuar lojtarin nga Anglia

08:52, 13/03/2018

Milani po përgatitet të afrojë në skuadër një tjetër lojtar.

Kuqezinjtë nuk po ndalen pasi po investojnë miliona euro për sezonin e ardhshëm me synimin e vetëm rikthimin e Milanit të dikurshëm.

“Calciomercato.com” raporton se klubi italian ka arritur marrëveshjen me Swansea City e cila zotëron kartonin e lojtarit, shkruan SYRI.net.

Sipas këtij portali mesfushori do të bashkohet me Milanin në fund të sezonit ku do të nënshkruajë një kontratë 3-vjeçare.

/ SYRI.net / 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>