Reali jep 100 milionë euro plus super-yllin e ekipit për Hazardin

Reali jep 100 milionë euro plus super-yllin e ekipit për Hazardin

09:26, 18/02/2018

Real Madridi ka gati ofertën e “çmendur” për Eden Hazard.

Tabloidi britanik “Express” ka zbuluar ofertën e madrilienëve.

Reali është gati për të ofruar 100 milionë euro plus Gareth Bale.

“Los Blancos” beson që kjo ofertë do të jetë e parefuzueshme për Chelsean.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>