FOTO/ Interi humb ndaj Genoas. Ja notat e lojtarëve...

FOTO/ Interi humb ndaj Genoas. Ja notat e lojtarëve...

23:18, 17/02/2018

Interi është mposhtur në transfertë 2-0 përballë Genoas.

“Whoscored” ka publikuar notat e ndeshjes ku Karamoha (5.7) dhe Ranocchia (5.8) morën vlerësimin më të ulët për zikaltrit.

Ja notat e lojtarëve pas ndeshjes:

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>