Skedina e mbrëmjes/ Këto ndeshje janë të ‘sigurta’

Skedina e mbrëmjes/ Këto ndeshje janë të ‘sigurta’

18:26, 17/02/2018

Një faqe italiane e cila merret me publikimin e parashikimeve, ka publikuar një skedinë me ndeshje që sipas saj është e pamundur që të humbisni.

P.S: Në skedina asgjë nuk është e sigurtë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>