Skedina e çmendur/ Koeficienti 9000, Interi...

Skedina e çmendur/ Koeficienti 9000, Interi...

13:15, 17/02/2018

Bookmakersat britanik kanë publikuar një skedinë me koeficient 9000.

Sipas tyre kush dëshiron që të fitojë shumë lek me pak lek mund të ‘rrezikojë’ me këto ndeshje.

P.S: Në baste nuk ka asgjë të sigurtë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>