FOTO/ Kujdes nga kjo tifoze e futbollit, nuk i pëlqejnë rrobat

FOTO/ Kujdes nga kjo tifoze e futbollit, nuk i pëlqejnë rrobat

02:13, 15/02/2018

Njihuni me Jessica Amaral e cila është një nga modelet më të famshme në Amerikën e Jugut.

Në vitin 2012 është përzgjedhur “Miss Bumbum” dhe ka deklaruar se është tifoze e flaktë e Flamengos.

Fansja e kuqezinjve brazilianë ka plot 312 mijë ndjekës në profilin e saj në Instagram.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>