FOTO/ Panucci te SPAL? Mund të befasoheni kur ta mësoni se ku ka shkuar trajneri i kuqezinjve

FOTO/ Panucci te SPAL? Mund të befasoheni kur ta mësoni se ku ka shkuar trajneri i kuqezinjve

23:47, 14/02/2018

Festë për Shën Valentin ka pasur edhe trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panucci. Ai, së bashku me partneren e tij Samanta, kanë udhëtuar drejt Spanjës për festuar një ditë të veçantë si kjo.

Të njohur që prej vitit 2012, çifti ka shkuar në zonën e Gjibraltarit, ndërsa më pas do të transferohen në Marbella.

Image

Ditët e fundit mediat italiane kanë aluduar se Panucci mund të marrë drejtimin e SPAL në Serie A, duke lënë kuqezinjtë, por mesa duket trajneri as që nuk i ka marrë për bazë zërat që vijnë nga vendi i tij.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>