VIDEO/ Real Madrid-PSG, rezultati dhe statistikat e pjesës së parë

VIDEO/ Real Madrid-PSG, rezultati dhe statistikat e pjesës së parë

21:38, 14/02/2018

Në “Santiago Bernabeu” po luhet ndeshja e parë e 1/8-ave të finaleve të Ligës së Kampioneve mes Real Madridit dhe PSG-së, shkruan SYRI.net.

Pjesa e parë mbyllet në barazim 1-1. Rabiot kaloi PSG-në avantazh në minutën e 33-të, ndërsa Ronaldo barazon në të 45’ me penallti.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>