VIDEO/ Real Madrid-PSG, hesht ‘Bernabeu’ nga ky gol i papritur

VIDEO/ Real Madrid-PSG, hesht ‘Bernabeu’ nga ky gol i papritur

21:20, 14/02/2018

Në “Santiago Bernabeu” po luhet ndeshja e parë e 1/8-ave të finaleve të Ligës së Kampioneve mes Real Madridit dhe PSG-së, shkruan SYRI.net.

Sfida po zhvillohet me ritëm të lartë, teksa nuk mungojnë dhe ndërhyrjet e ashpra. Për t’u theksuar në 15 minutat e para është kartoni i verdhë i marrë nga Neymar.

Ndërsa në minutën e 33-të Rabiot shtang “Bernabeun”, duke kaluar PSG-në në avantazh.

  

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>