FOTO/ Porto-Liverpool, formacionet zyrtare

FOTO/ Porto-Liverpool, formacionet zyrtare

19:48, 14/02/2018

Në “Estadio do Dragao” do të luhet këtë mbrëmje takimi i parë i 1/8-ave të finaleve të Champions League”, Porto-Liverpool, njofton SYRI.net.

Kjo sfidë do të luhet në orën 20:45 dhe tashmë të dy trajnerët i kanë publikuar formacionet zyrtare.  

Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>