FOTO/ Real Madrid-PSG, formacionet zyrtare. Akti i parë i finales së parakohshme

FOTO/ Real Madrid-PSG, formacionet zyrtare. Akti i parë i finales së parakohshme

19:41, 14/02/2018

Në “Santiago Bernabeu” do të luhet mbrëmjen e sotme ndeshja e parë e 1/8-ave të finaleve të Ligës së Kampioneve mes Real Madridit dhe PSG-së, shkruan SYRI.net.

Kjo supersfidë konsiderohet si finalja e parakohshme, pasi të dy ekipet kanë objektiv trofeun.

Për përballjen që do të luhet në orën 20:45 në kryeqytetin spanjoll të dy trajnerët kanë publikuar formacionet zyrtare.

Të dy ekipet luajnë me formacionet e plota, ku në “Bernabeu” do të zbresin të gjithë yjet.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>