FOTO/ Parashikimet e ekspertit italian: Reali fiton sot, ndërsa Liverpooli...

FOTO/ Parashikimet e ekspertit italian: Reali fiton sot, ndërsa Liverpooli...

16:41, 14/02/2018

Stefano Palmieri, i cili formulon parashikimet e ndeshjeve të futbollit te prestigjiozja italiane “Calciomeracto”, jep këto parashikime për skedinën e sotme:

Real Madrid-PSG 1 (Koeficienti 2.50)

Porto-Liverpool X (3.60)


Koeficienti total 9.00 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>