Skedina Champions, ja si dalin dy ndeshjet e ‘Championsit’ sot

Skedina Champions, ja si dalin dy ndeshjet e ‘Championsit’ sot

11:38, 14/02/2018

Sot në mbrëmje luhen dy ndeshjet e tjera në Champions League pikërisht në fazën më interesante në eliminim direkt.

Disa nga kompanitë me të njohura sportive të basteve kanë bërë parashikimet e tyre për ndeshjet e ditës së sotme.

PS: Në baste asgjë nuk është e sigurt, parashikimet janë marrë nga bookmakers-at britanikë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>