Tifozët e Realit zgjedhin formacionin kundër PSG-së, lënë jashtë...

Tifozët e Realit zgjedhin formacionin kundër PSG-së, lënë jashtë...

10:38, 14/02/2018

Tifozët e Real Madridit kanë votuar për formacionin e tyre të preferuar për ndeshjen ndaj Paris Saint-Germain të vlefshme në Champions League.

Gjatë një sondazhi për të përditshmen spanjolle “Marca”, tifozët e “Los Blancos” kanë lënë jashtë sulmuesin francez, Karim Benzema.

Në vend të tij kanë zgjedhur mesfushorin ofensiv, Isco.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>