Zbulohen formacionet: Real Madrid - PSG

Zbulohen formacionet: Real Madrid - PSG

08:39, 14/02/2018

Sot në orën 20:45 Reali i Madridit do të presë në “Santiago Bernabeu” skuadrën e Paris Saint-Germain në ndeshjen e vlefshme për Champions League.

Mediat spanjolle kanë publikuar formacionet e mundshme të dy skuadrave:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>