VIDEO/ Messi tregon klasin e tij edhe në stërvitje, shihni si dhuron spektakël

VIDEO/ Messi tregon klasin e tij edhe në stërvitje, shihni si dhuron spektakël

18:06, 13/02/2018

Leo Messi është një nga futbollistët më të dashur, për shkak të mënyrës së tij të lojës dhe golave të jashtëzakonshëm që shënon.

Por, ai edhe më i jashtëzakonshëm është në stërvitje, momente të cilat fatkeqësisht tifozët nuk kanë shumë rast ti shohin.

Me anë të një videoje, Barcelona tregon spektaklin dhe golat e pabesueshëm që argjentinasi shënon në stërvitje, duke turpëruar kështu bashkëlojtarët e tij.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>