FOTO/ Zidane grumbullon Realin për super përballjen me PSG. Këto janë mungesat

FOTO/ Zidane grumbullon Realin për super përballjen me PSG. Këto janë mungesat

17:02, 13/02/2018

Zinedine Zidane i ka ftuar të gjithë lojtarët në skuadër për t’u përballur me Paris Saint-Germainin në ndeshjen e 1/8-ave të finaleve të Ligës së Kampionëve të mërkurën mbrëma në “Santiago Bernabeu”.

Trajneri francez dëshiron ta bashkojë skuadrën në një ndeshje që mund të jetë vendimtare për fatin e tij, para se Real Madridi të udhëtojë drejt Parisit për ndeshjen e parë me PSG-në.

Carvajal është i pezulluar për këtë ndeshje, ndërsa Vallejo mungon për shkak dëmtimit, por megjithatë ata janë ftuar nga Zidane.

Në foton e mëposhtme mund të shihni listën e plotë të të ftuarve nga Zidane për sfidën me PSG-në.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>