FOTO/ Eksperti italian bën parashikimin: Ja si dalin dy ndeshjet e ‘Champions’ sot

FOTO/ Eksperti italian bën parashikimin: Ja si dalin dy ndeshjet e ‘Champions’ sot

16:53, 13/02/2018

Liga e Kampionëve rikthehet mbrëmjen e sotme dhe për të apasionuarit ndaj basteve kjo është një mundësi më shumë...

Stefano Palmieri, i cili formulon parashikimet e ndeshjeve të futbollit te prestigjiozja italiane “Calciomeracto”, jep këto kombinime për skedinën e sotme të fokusuar te “Champions League”:

Juventus-Tottenham 1/gol (Koeficienti 4.20)

Basel -Manchester City 2 (1.36)

Koeficienti total 5.71

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>