Skedina Champions, ja parashikimi për 2 ndeshjet e sotme

Skedina Champions, ja parashikimi për 2 ndeshjet e sotme

14:37, 13/02/2018

Sot në mbrëmje rikthehen emocionet në Champions League në fazën më interesante në eliminim direkt.

Disa nga kompanitë me të njohura sportive të basteve kanë bërë parashikimet e tyre për ndeshjet e ditës së sotme.

PS: Në baste asgjë nuk është e sigurt, parashikimet janë marrë nga bookmakers-at britanikë.

 

Më poshtë kemi dhënë parashikimet për dy ndeshjet e sotme:

Basel-Man.City – 2_3+ [2.00]

Juventus-Tottenham – 1_3+ [4.90]

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>