Juventus-Tottenham, kompanitë e basteve ‘zgjedhin’ fituesin

Juventus-Tottenham, kompanitë e basteve ‘zgjedhin’ fituesin

09:36, 13/02/2018

Sot në orën 20:45 Juventusi do të presë në Torino skuadrën e Tottenhamit në ndeshjen e vlefshme për fazën e 1/16 të Champions Leagues.

Kompanitë e basteve kanë publikuar koeficientët ku ajo që bie në sy shihet favorizimi i Juventusit.

Fitorja e ‘Zonjës së Vjetër’ kuotohet 2.25, barazimi 3.20, ndërsa fitorja e Tottenhamit 3.75, shkruan SYRI.net.

Koeficienti i kualifikimit të Juventusit është 1.70, ndërsa i skuadrës britanike 2.20.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>