Manchester United-Manchester City, derbi në merkatos për mesfushorin

Manchester United-Manchester City, derbi në merkatos për mesfushorin

22:21, 18/01/2018

Manchester United është shumë pranë arritjes së marrëveshjes me Arsenalin për sulmuesin Alexis Sanchez. Por, kjo nuk është dëshira e vetme e trajnerit Jose Mourinho, i cili synon edhe mesfushorin e Nice, Michael Seri.

United nuk do të ketë punë të lehtë, pasi për mesfushorin po interesohet edhe rivali i qytetit, Manchester City.

Mes dy skuadrave të Manchesterit tashmë ka nisur derbi i merkatos për mesfushorin e Nicës.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>