FOTO/ ‘Tirona Fanatics’ në zi

FOTO/ ‘Tirona Fanatics’ në zi

20:53, 18/01/2018

Tifogrupi i skuadrës së Tiranës, “Tirona Fanatics”, ka vendosur të bëjë një protestë tepër të veçantë kundër klubit bardheblu.

Përmes një publikimi në Facebook ata njoftojnë për organizimet që do të fillohen për këtë vit si edhe kanë përgatitur fanellat e zeza dhe kartën e zezë të anëtarësimit.

Kjo, siç edhe ata thonë, ka ndodhur prej vitit të errët te skuadra e Tiranës.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>