Të gjithë tek Gazi. Për Finon apo për Olsin?

Të gjithë tek Gazi. Për Finon apo për Olsin?

02:00, 18/01/2018

Foto të kapura spontanisht në pikën e basteve në ish-bllok, pronë e Presidentit të Partizanit Gaz Demi, dëshmojnë më së miri se çfarë po ndodh me garën për kreun e FSHF.

Te gjithë tek lloto e Gazit, madje edhe Aneta Rama, mamaja në moshë e kryeministrit Rama po shikohet në pikën e basteve së bashku me Olsin, djalin tjetër. Kjo mbledhje celule tek lloto e Gazit po bëhet për Finon apo për Olsi Ramën?

 Kjo është çështja...Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>