Tjetër gol në Bayer Leverkusen-Bayern Munchen, ndeshja bëhet emocionuese

Tjetër gol në Bayer Leverkusen-Bayern Munchen, ndeshja bëhet emocionuese

22:06, 12/01/2018

Bayern Munchen po luan në këto momente në transfertë me Bayer Leverkusen, shkruan SYRI.net.

Në minutën e 33-të Havi Martinez kalon bavarezët në avantazh, duke shënuar pas një goditje këndi.

Pjesa e parë mbyllet me avantazhin minimal të Bayernit, ndërsa në minutën e 59-të Ribery dyfishon shifrat.

?Mirëpo nuk mbyllet këtu. Bayer Leverkusen e ka ngushtuar në 2-1 epërsinë kundër Bayern Munich. Golin për vendasit dhe për ta bërë edhe më të zjarrtë këtë ndeshje e realizoi Kevin Volland në minutën e 71-të.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment