Bayer Leverkusen-Bayern Munchen, ylli i Bundesligës shënon golin e dytë

Bayer Leverkusen-Bayern Munchen, ylli i Bundesligës shënon golin e dytë

21:50, 12/01/2018

Bayern Munchen po luan në këto momente në transfertë me Bayer Leverkusen, shkruan SYRI.net.

Në minutën e 33-të Havi Martinez kalon bavarezët në avantazh, duke shënuar pas një goditje këndi.

Pjesa e parë mbyllet me avantazhin minimal të Bayernit, ndërsa në minutën e 59-të Ribery dyfishon shifrat.

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment