VIDEO/ Bayer Leverkusen-Bayern Munchen, ja kush e shënon golin e parë të vitit në Gjermani

VIDEO/ Bayer Leverkusen-Bayern Munchen, ja kush e shënon golin e parë të vitit në Gjermani

21:08, 12/01/2018

Bayern Munchen po luan në këto momente në transfertë me Bayer Leverkusen, shkruan SYRI.net.

Në minutën e 32-të spanjolli Javi Martinez kalon bavarezët në avantazh, duke shënuar pas një goditje këndi. Ky është goli i parë në Bundesligë për vitin 2018.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment