FOTO/ Dukën apo Finon? Ja cilin uron Alban Bushi

FOTO/ Dukën apo Finon? Ja cilin uron Alban Bushi

19:17, 12/01/2018

Edhe Alban Bushi i është bashkuar personazheve të shumtë që kanë dalë në mbështetje të presidentit aktual të FSHF, Armand Dukës, për një tjetër mandat në krye të institucionit më të lartë të futbollit.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, ish-sulmuesi kuqezi që aktualisht drejton përfaqësuesen Shpresa, deklarohet pro kandidaturës së Dukës.

Bushi shkruan: “Unë nuk uroj asgjë, por uroj më të mirën për ty dhe futbollin! Faleminderit për çka ke bërë dhe ç’do të bësh”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment