Lazio po kërkon portier tjetër, ja çfarë ndodh me Strakoshën

Lazio po kërkon portier tjetër, ja çfarë ndodh me Strakoshën

16:12, 11/01/2018

Portierët aktualë te Lazio nuk bindin, dhe kryeqytetasit janë futur në merkato për të gjetur një zëvendësues të denjë për Strakoshën.

Kështu raporton ”Gazetta dello Sport” në shkrimin e sotshëm të gazetës prestigjioze.

Portieri Marchetti nuk ka luajtur fare këtë sezon, por ai ka një kontratë deri në fund të sezonit dhe mund të rikthehet së shpejti.

Ndersa portieri i dytë, Ivan Vargic, ka zhgënjyer në ato pak mundësi që i janë dhënë në Europa League dhe mund të largohet, po ashtu edhe portieri i tretë nuk ofron siguri.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>