Morata do bëhet baba, fjalë emocionuese për bashkëshorten e tij

Morata do bëhet baba, fjalë emocionuese për bashkëshorten e tij

12:08, 12/12/2017

Alvaro Morata do të bëhet baba pasi bashkëshortja e tij Alice Campello pret një fëmijë.

Lajmi është konfirmuar nga vetë çifti të cilët kanë publikuar në “Instagram” një foto ku Morata shfaqet duke puthur barkun e bashkëshortes, shkruan SYRI.net.

"Herën e parë që të pashë, e dija se do të bëheshe nënë e fëmijëve të mi dhe unë jam i sigurt se do të jesh nëna më e bukur, më e ëmbël dhe e mira e kësaj bote, nuk dua asgjë më shumë", shkroi spanjolli.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment