Donnarumma i gatshëm të anulojë rinovimin me Milanin

Donnarumma i gatshëm të anulojë rinovimin me Milanin

10:11, 12/12/2017

Agjenti i njohur Mino Raiola thuhet se i kërkoi Milanit të anulojë rinovimin e kontratës të nënshkruar gjatë verës nga Gianluigi Donnarumma.

Sipas burimeve të “Corriere dello Sport”, shpjegon se portierin adoleshent ka qenë subjekt i "presionit psikologjik", shkruan SYRI.net.

Corriere shton se Paris Saint-Germain dhe Real Madrid janë ende të interesuar për Donnarumman.

/ Oldi Mele / SYRi.net /

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment