Reali i Madridit reagon pas shortit në Champions Leagues

Reali i Madridit reagon pas shortit në Champions Leagues

13:05, 11/12/2017

Real Madridi dhe Paris Saint-Germain do të përballen në 1/16 e finales së Ligës së Kampionëve.

Drejtori i Real Madridit për marrëdhënie institucionale, Emilio Butragueno e ka cilësuar kwtw ndeshje si nj finale tw parakohshme

 “Kjo ndeshje ka mundur të jetë finalja për shkak të forcës që posedojnë këtu dy skuadra. Shorti në këtë fazë është i tillë dhe njëra nga këto skuadra do të eliminohet. PSG po forcohet cdo vit. Kanë potencial të madh”, ka thënë ai.  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment