VIDEO/ Arbitër skandaloz! Dy topa në fushë, Messi shënoi por ...

VIDEO/ Arbitër skandaloz! Dy topa në fushë, Messi shënoi por ...

12:37, 11/12/2017

Nëse arbitri do ta kishte parë që në fushë ekzistonin dy topa atëherë do të kishte ndërprerë ndeshjen dhe goli i Messit do të quhej i parregullt.

Gjatë momentit të golit të dytë për Barcelonën, ishte Luis Suarez ai i cili hodhi në fushë një top të dytë ndërsa argjentinasi vijoi aksionin me një tjetër top duke shënuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment