Hidhet shorti. ‘Ferr’ për Barçën dhe Realin. Ja përballjet në Champions...

Hidhet shorti. ‘Ferr’ për Barçën dhe Realin. Ja përballjet në Champions...

12:34, 11/12/2017

Në Nyon të Zvicrës sapo është hedhur shorti fazën 1/16 në Champions League.

Sigurisht që nuk mungojnë përballje titanësh pasi fati i goglave është treguar i pamëshirshëm për klubet spanjolle ku Reali i Madridit ka "peshkuar" PSG-në, ndërsa Barcelona do të luajë kundër Chelseas.

Një short më të lehtë ka pasur Bajerni që do të luajë kundër turqve të Besiktasit, ndërsa Juventusi do të provojë forcat përballë Tottenhamit.

Ndeshjet e para do të zhvillohen më 13-14 dhe 20-21 shkurt, ndërsa ato të kthimit më 6-7 dhe 13-14 mars 2018.

/ Oldi Mele / SYRI.net / 

Ja gjitha duelet:

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment