ZYRTARE: Shkarkohet ish-trajneri i Milanit

ZYRTARE: Shkarkohet ish-trajneri i Milanit

12:02, 07/12/2017

Ka zgjatur vetëm dy muaj aventura e Leonardos si trajner i Antalyasporit në Superligën e Turqisë.

Ish-trajneri i Milanit dhe Interit është shkarkuar për shkak të rezultateve të dobëta, ndërsa klubi prej kohësh është në një krizë rezultatesh, shkruan "Ntvspor", raporton SYRI.net.

Situata është akoma edhe më kritike pasi së bashku me trajnerin është larguar edhe presidenti i ekipit. 

/ Oldi Mele / SYRI.net /

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>