ZYRTARE: Diego Perotti rinovon me Romën

ZYRTARE: Diego Perotti rinovon me Romën

11:52, 07/12/2017

Sulmuesi Diego Perotti ka hedhur firmën mbi kontratën e re e cila do ta mbajë në “Olimpico” minimumi deri në vitin 2021.

Lajmi është konfirmuar nga klubi i Romës, ndërsa  argjentinasi ka rinovuar kontratën edhe për dy vitet të ardhshme, shkruan SYRI.net.

“Diego Perotti ka nënshkruar kontratë të re me Romën deri më 30 qershor të vitit 2021”, thuhet në komunikatën e publikuar nga Roma.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>