Shorti/ Ja kundërshtari i frikshëm i Realit në fazën tjetër të Championsit

Shorti/ Ja kundërshtari i frikshëm i Realit në fazën tjetër të Championsit

11:09, 07/12/2017

Real Madrid ka përfunduar e dytë në Grupin H të Champions Leagues.

Në fazën me eliminim direkt “Los Blancos” pritet të përballet me një kundërshtar më të fortë në letër.

Sipas “Mundo Deportivo-s” ekipi i Zinedine Zidane tani rrezikon të përballet me kundërshtarë të mëdhenj si: Manchester United, City, PSG, Roma, Besiktas dhe Liverpool.

Shorti për fazën tjetër të Ligës së Kampionëve do të hidhet të hënën më 11 dhjetor në Nyon të Zvicrës në orën 12:00.

/ Oldi Mele / SYRI.net /

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>