VIDEO/ E pabesueshme çfarë i ndodh këtij vogëlushi kur dëgjon muzikën e Championsit

VIDEO/ E pabesueshme çfarë i ndodh këtij vogëlushi kur dëgjon muzikën e Championsit

10:56, 07/12/2017

UEFA Champions League është eventi më madhështor i klubeve evropiane. Muzika emblematike drithëron të gjithë duke filluar nga tifozët dhe duke përfunduar tek lojtarët dhe trajnerët.

Një video interesante po bën xhiron e botës në rrjetet sociale ku një vogëlush pushon së qari kur nëna e tij i vendos në sfond muzikën e Championsit, shkruan "Sporttmediaset", raporton SYRI.net.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>