FOTO/ Aksidentalisht zbulohet fituesi i ‘Topit të Artë’

FOTO/ Aksidentalisht zbulohet fituesi i ‘Topit të Artë’

10:22, 07/12/2017

Sonte në një ceremoni madhështore që do të mbahet pranë Kullës Eiffel në Paris do të shpallet fituesi i “Topit të Artë”.

Kompania e veshmbathjeve sportive, “Nike” ka zbuluar aksidentalisht fituesin e çmimit më prestigjioz në rang individual.

Cristiano Ronaldo do të fitojë Topin e Artë pasi “Nike” ka ka publikuar këpucë me ngjyrë të bardhë dhe ari ndërsa në brendësi të saj janë shkruar vitet kur Ronaldo ka fituar Topin e Artë – 2008, 2013, 2014, 2016 – si dhe vitin 2017.

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>