FOTO/ Formacioni më i mirë i fazës së grupeve në Champions League

FOTO/ Formacioni më i mirë i fazës së grupeve në Champions League

10:08, 07/12/2017

Agjencia e lajmeve “Goal.com” ka përzgjedhur formacionin më të mirë të fazës së grupeve në Champions League

PSG është skuadra me sulmin dhe mbrojtjen më të mirë ku ka shënuar 24 gola dhe ka pësuar vetëm katër.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>