VIDEO/ Ronaldo merr 'armën' dhe..., ‘plas’ gallata në rrjetet sociale

VIDEO/ Ronaldo merr 'armën' dhe..., ‘plas’ gallata në rrjetet sociale

10:02, 07/12/2017

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo vazhdon të thyejë rekorde të njëpasnjëshme në Ligën e Kampionëve, në garën më të madhe në botë për klube.

Atij i janë dashur vetëm 11 minuta ndaj Dortmundit, për t’u bërë lojtari i parë në histori që shënon në 6 ndeshje radhazi të fazës së grupeve të Champions Leagues.

Menjëherë në rrjetet sociale ka plas gallata ku Ronaldo qëllon me “armë zjarri” të gjithë ekipet që u ka shënuar gola.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>