Moggi flet për gjendjen e Partizanit: Starova e mori për 10 minuta situatën në dorë

Moggi flet për gjendjen e Partizanit: Starova e mori për 10 minuta situatën në dorë

21:41, 20/11/2017

I ftuar në emisionin “Rubrika Sportive” është Lucciano Moggi, këshilltari presidentit të Partizanit, Gaz Demi. Italiani ka dhënë një intervistë për gjendjen dhe problemet e klubit të kuq.

Starova pas 10 minutave të para mori situatën në dorë. Në këto ndeshje që ka drejtuar nuk ka gabuar asgjë. Partizani duhet të bëjë atë kampionat që presin të gjithë këtë sezon. Nuk e kemi nisur mirë kampionatin, por gjithsesi skuadra duhet të flasë në fushë dhe jam i bindur se do të bëjmë një kampionat të mirë”, tha Moggi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>