Gjermani-Francë, publikohen formacionet zyrtare të miqësores së luksit

Gjermani-Francë, publikohen formacionet zyrtare të miqësores së luksit

19:59, 14/11/2017

Në kuadër të përgatitjeve për Kampionatin Botëror “Rusi 2018”, Gjermania dhe Franca kanë zgjedhur të zhvillojnë një ndeshje miqësore mes tyre, njofton SYRI.net.

Ky takim luksi do të luhet në orën 20:45 dhe të dy trajnerët kanë publikuar formacionet zyrtare.

Formacionet

Gjermania: Trapp, Can, Hummels, Sule, Plattenhardt, Khedira, Kroos, Gundogan, Ozil, Draxler, Werner

Franca: Mandanda, Digne, Umtiti, Varane, Jallet, Matuidi, Rabiot, Tolisso, Martial, Lacazette, Mbappe

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>