FOTO/ Irlandë-Danimarkë, formacionet zyrtare. Sot pritet bileta e fundit europiane për në ‘Rusi 2018’

FOTO/ Irlandë-Danimarkë, formacionet zyrtare. Sot pritet bileta e fundit europiane për në ‘Rusi 2018’

19:43, 14/11/2017

Irlanda dhe Danimarka kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të dytë të “play-off”-it, ku njëra prej tyre do të sigurojë kualifikimin në Kupën e Botës “Rusi 2018”.

Ndeshja e parë e luajtur në Danimarkë ka përfunduar në barazim 0-0. Sfida e sotme do të zhvillohet në orën 20:45 në Irlandë.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>