VIDEO/ Argjentinë-Nigeri, nuk luan Messi, por shihni kush shënon nga goditja e dënimit

VIDEO/ Argjentinë-Nigeri, nuk luan Messi, por shihni kush shënon nga goditja e dënimit

18:08, 14/11/2017

Argjentina po luan në Kraskondar të Rusisë një ndeshje miqësore me Nigerinë, shkruan SYRI.net.

Në minutën e 27-të dy herë kampionët e Botës kalojnë në avantazh. Banega ekzekuton në mënyrë perfekte një goditje dënimi, duke e dërguar topin drejtpërdrejt në rrjetë, 1-0.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment