FOTO/ Argjentinë-Nigeri, formacionet zyrtare. Mungon ylli i madh

FOTO/ Argjentinë-Nigeri, formacionet zyrtare. Mungon ylli i madh

17:21, 14/11/2017

Argjentina dhe Nigeria kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre miqësor, që do të zhvillohet në orën 17:30.

Tek formacioni argjentinas bie në sy mungesa e Lionnel Messit.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>